web analytics

İbrahim Adnan Saraçoğlu | Zayıflama, Kürler, Şifalı Bitkiler

İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun zayıflama kürü, boy uzatma, soğan kürü, incir kürü, sivilce, lahana, kolestrol gibi çeşitli bilgilerini içeren internet sitesidir.

1. Kür : Günden güne iki demet taze beyaz üzüm yemek anne sütünün artmasında etkili olur.

2. Kür: Sabah ve akşam yemeklerinden önce dereotu yemek anne sütününün artmasına yardımcı olur.

3. Kür: Haşlanmış kuru incir suyu da anne sütünü artırmak için tüketilebilir. 8-9 tane kuru inciri yarım litre su ile haşlayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez içiniz.

Uyarı: Bu kürleri aynı anda uygulamayınız. Kürleri 1 haftadan fazla uygulamayınız. Bir hafta süreden sonra tekrar uygulamanız gerekirse, başka bir kürü rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Yani bir hafta dereotu yedikten sonraki hafta taze beyaz üzüm veya haşlanmış kuru incir kürünü uygulayabilirsiniz.

Kategoriler: Kürler


2 Yorum gönderildi

  1. Yasemin Gez diyor ki:

    Hocam merhaba,
    Ben 31 haftalık hamileyim. Hamile olduğumdan dolayı saçlarımı boyatmıyorum. Beyazlarım çok fazla ve beni rahatsız ediyor. Saçlarıma kına yakmayı düşünüyorum; doğru olur mu? Acaba bebeğime bir zarar verir mi? Siz ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler…

  2. asena bozkurt diyor ki:

    merhaba hocam.7 yaşında bir olum var.Yaz kış hep hasta burun akıntısı hiç geçmiyor .Bademciklerinde problem oldugunu söyleiler geniz eti var denildi bizde ikisinide aldırdık devamlı burun dolu ve nefes alamıyor bu hala devam ediyor.Diyebilirimki ombeş günde bir ateş kusma ve birkaç gün sonrada kulaklara iltahap vuruyor ve devamlıda antibiyotik içiyor. LÜTVEN BİZE YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
UYARI

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, İnternet sitemizin Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu ile hiçbir ilgisi yoktur. Kendisinin internet adresi saracoglu.at 'dir. Lütfen o kanaldan kendisi ile iletişime geçiniz. Bu site sadece çeşitli kaynaklardan faydalanarak hazırlanan faydalı bilgiler içeren bir internet sitesidir.


Dut Kurusunun Faydal

Dut Kurusunun Faydaları Nelerdir? Dut kurusu vücuda kuvvet verir. Kansızlığı önlemek ...

alkali su diyeti

Alkali Su Gerçeği

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu katıldığı programda, içtiğimiz su hakkında bilinmesi ...

yesil-kahve

YEŞİL KAHVE MUCİZ

Şimdi sizlere mucize denebilecek bir ürün tanıtacağım. Zahide Yetiş'in programında ...

Saman Nezlesi - Hap

Özellikle polen mevsiminde bazı alerjik reaksiyonlar baş gösterebilir. Bu alerjik ...

Böbrek ve Akciğer

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın katıldığı Zahide ile Yetiş Hayata ...